Zostań wirtualnym opiekunem ?>

Zostań wirtualnym opiekunem

Na czym polega wirtualna opieka?

Zwierzęta, które przybywają w ośrodku w Gniazdowie to głównie dzikie chronione gatunki. Do opieki nad tymi zwierzętami potrzebna jest odpowiednia wiedza i przeszkolenie, dlatego postronnym osobą nie wolno tego robić „fizycznie”, ale można to robić wirtualnie.

Aby zostać wirtualnym opiekunem wybierz zwierzę, które chcesz otoczyć opieką, następnie wypełnij formularz, zrób przelew i gotowe.

Zostając wirtualnym opiekunem deklarujesz comiesięczną wpłatę na rzeczy wybranego zwierzaka. Najlepiej ustawić zlecenia stałe w banku.

 

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.

 

Ile kosztuje zostanie wirtualnym opiekunem?

Nie ma sztywnego cennika, kwota jaką przekażesz dla wybranego zwierzaka powinna być z serca.

 

Na co będą przeznaczane pieniądze z wpłat?

Kwota przekazana na rzecz wybranego zwierzęcia oznacza darowiznę na rzecz Fundacji Gniazdowo. Pieniądze z wpłat będą przeznaczone głównie na bieżące potrzeby danego zwierzaka, ale też na pomoc innym potrzebującym zwierzętom czy na ogólną działalność ośrodka.

 

Jak zrezygnować?

Możesz to zrobić w każdej chwili bez podania przyczyny. Wystarczy wypełnić formularz rezygnacyjny. Wpłacone przez Ciebie środki na rzecz wybranego zwierzęcia nie podlegają zwrotowi.